Наша адреса: місто Луцьк, вулиця Потебні, 56

Новини та оголошення кафедри ПО та КТ


Головна » Новини

COVID-19 – не вирок, а шлях для освоєння нових технологійCOVID-19 – не вирок, а шлях для освоєння нових технологій
Карантин – не канікули, а час для інтенсивної роботи як викладачів, так і студентів. Виданий МОН наказ № 406 від 16.03.2020 р. «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19».
Читати далі

У Луцькому НТУ відбулася ІІІ Зимова Школа УАДО "Європейські індикатори якості освітніх досліджень"У Луцькому НТУ відбулася ІІІ Зимова Школа УАДО
27 січня - 1 лютого 2020 року у Луцькому НТУ відбулася ІІІ Зимова школа Української асоціації дослідників освіти в якій взяла участь викладачка кафедри ПО та КТ Потапюк Лілія Миколаївна.
Читати далі

В жовтні студенти кафедри ПО та КТ відвідали ПрагуВ жовтні студенти кафедри ПО та КТ відвідали Прагу
У жовтні 2019 року студенти кафедри ПО та КТ на чолі з Тетяною Григорівною Полухтович відвідали Прагу, виставку робіт австрійського художника Ф.Гундертвассера, резиденції імператорів Австрії у Відні.
Читати далі

Лекція "Особливості викладання спецдисциплін та роботи зі студентами в закладі І-ІІ рівня акредитації"Лекція
27 листопада 2019 року відбулася лекція "Особливості викладання спецдисциплін та роботи зі студентами в закладі І-ІІ рівня акредитації", яку провів Олександр Великий, викладач Технічного коледжу Луцького НТУ.
Читати далі

Заняття від представників компанії Astound Commerce - лідера з розробки проектів електронної комерціїЗаняття від представників компанії Astound Commerce - лідера з розробки проектів електронної комерції
26.11.2019 року до студентів ФКНІТ (кафедр ПОтаКТ, ІПЗ та КН) завітали представники компанії Astound Commerce, яка є лідером з розробки проектів електронної комерції.
Читати далі

Лекція «Особливості реалізації архітектури моноліт та мікросервісів на етапі Back-end розробки»Лекція «Особливості реалізації архітектури моноліт та мікросервісів на етапі Back-end розробки»
До Луцького НТУ завітав Full Stack Web developer фірми «Dreamext» та випускник магістратури спеціальності 015 «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» Музика Андрій.
Читати далі

Тренінг «Ефективна самопрезентація – шлях до успіху»Тренінг «Ефективна самопрезентація – шлях до успіху»
На кафедрі ПОтаКТ 22 листопада 2019 року зі студентами ІІ-го скороченого та ІV курсів спеціальності 015 «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» відбувся тренінг «Ефективна самопрезентація – шлях до успіху».
Читати далі

Лекція "Основи захисту даних в ІТС"Лекція
Кафедра ПОтаКТ здійснює активне залучення стейкхолдерів під час проведення занять. Зокрема 21 листопада 2019 року відбулася лекція «Основи захисту даних в інформаційно-телекомунікаційних системах».
Читати далі